MÖBLER / Bord / Nattygsbord 13272547
nr 1327 2547
Nattygsbord
Ett par, 50/60-tal. Bredd: 45, djup: 35 cm, höjd: 49 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:00:45
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr